KTR10EZPF2551
MFR.Part #
KTR10EZPF2551
JLCPCB Part #
C2087688
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.55kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS