KTR10EZPF24R9
MFR.Part #
KTR10EZPF24R9
JLCPCB Part #
C2091334
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS