KTR10EZPF2432
MFR.Part #
KTR10EZPF2432
JLCPCB Part #
C2082627
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS