KTR10EZPF2373
MFR.Part #
KTR10EZPF2373
JLCPCB Part #
C2078852
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS