KTR10EZPF2100
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR10EZPF2100
JLCPCB Part #
C2091246
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS