KTR10EZPF2052
MFR.Part #
KTR10EZPF2052
JLCPCB Part #
C2094386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.5kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS