KTR10EZPF1R00
MFR.Part #
KTR10EZPF1R00
JLCPCB Part #
C2086992
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS