KTR10EZPF1873
MFR.Part #
KTR10EZPF1873
JLCPCB Part #
C4083696
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS