KTR10EZPF1820
MFR.Part #
KTR10EZPF1820
JLCPCB Part #
C3982727
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS