KTR10EZPF1801
MFR.Part #
KTR10EZPF1801
JLCPCB Part #
C4198274
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS