KTR10EZPF17R8
MFR.Part #
KTR10EZPF17R8
JLCPCB Part #
C2085984
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS