KTR10EZPF1742
MFR.Part #
KTR10EZPF1742
JLCPCB Part #
C2086124
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS