KTR10EZPF16R2
MFR.Part #
KTR10EZPF16R2
JLCPCB Part #
C4279273
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS