KTR10EZPF1694
MFR.Part #
KTR10EZPF1694
JLCPCB Part #
C2086158
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 125mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS