KTR10EZPF1584
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR10EZPF1584
JLCPCB Part #
C4306570
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.58MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS