KTR10EZPF1541
MFR.Part #
KTR10EZPF1541
JLCPCB Part #
C2080297
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 125mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS