KTR10EZPF1472
MFR.Part #
KTR10EZPF1472
JLCPCB Part #
C2091229
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.7kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS