KTR10EZPF1403
MFR.Part #
KTR10EZPF1403
JLCPCB Part #
C2086372
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS