KTR10EZPF1210
MFR.Part #
KTR10EZPF1210
JLCPCB Part #
C4168158
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS