KTR10EZPF1200
MFR.Part #
KTR10EZPF1200
JLCPCB Part #
C2086236
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS