KTR03EZPJ8R2
MFR.Part #
KTR03EZPJ8R2
JLCPCB Part #
C3967600
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS