KTR03EZPJ6R2
MFR.Part #
KTR03EZPJ6R2
JLCPCB Part #
C2104296
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS