KTR03EZPJ681
MFR.Part #
KTR03EZPJ681
JLCPCB Part #
C2104315
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS