KTR03EZPJ563
MFR.Part #
KTR03EZPJ563
JLCPCB Part #
C2092432
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS