KTR03EZPJ300
MFR.Part #
KTR03EZPJ300
JLCPCB Part #
C2102887
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω 350V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS