KTR03EZPJ271
MFR.Part #
KTR03EZPJ271
JLCPCB Part #
C2092446
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω 350V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS