KTR03EZPJ221
MFR.Part #
KTR03EZPJ221
JLCPCB Part #
C2102777
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω 350V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS