KTR03EZPJ205
MFR.Part #
KTR03EZPJ205
JLCPCB Part #
C2080468
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2MΩ 350V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS