KTR03EZPJ130
MFR.Part #
KTR03EZPJ130
JLCPCB Part #
C2103764
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13Ω 350V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS