KTR03EZPJ120
MFR.Part #
KTR03EZPJ120
JLCPCB Part #
C2102647
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12Ω 350V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS