KTR03EZPJ106
MFR.Part #
KTR03EZPJ106
JLCPCB Part #
C2102980
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ 350V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS