KTR03EZPJ102
MFR.Part #
KTR03EZPJ102
JLCPCB Part #
C2092495
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 350V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS