KTR03EZPF8200
MFR.Part #
KTR03EZPF8200
JLCPCB Part #
C2092517
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS