KTR03EZPF7R50
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR03EZPF7R50
JLCPCB Part #
C4169046
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS