KTR03EZPF6R20
MFR.Part #
KTR03EZPF6R20
JLCPCB Part #
C2091606
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS