KTR03EZPF6804
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR03EZPF6804
JLCPCB Part #
C4147135
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS