KTR03EZPF6800
MFR.Part #
KTR03EZPF6800
JLCPCB Part #
C4229925
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS