KTR03EZPF6203
MFR.Part #
KTR03EZPF6203
JLCPCB Part #
C2091340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS