KTR03EZPF5R60
MFR.Part #
KTR03EZPF5R60
JLCPCB Part #
C4213606
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS