KTR03EZPF4302
MFR.Part #
KTR03EZPF4302
JLCPCB Part #
C4292767
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS