KTR03EZPF3R60
MFR.Part #
KTR03EZPF3R60
JLCPCB Part #
C2095039
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6Ω 350V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS