KTR03EZPF3601
MFR.Part #
KTR03EZPF3601
JLCPCB Part #
C4157405
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS