KTR03EZPF2001
MFR.Part #
KTR03EZPF2001
JLCPCB Part #
C3995679
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS