KTR03EZPF1603
MFR.Part #
KTR03EZPF1603
JLCPCB Part #
C2092584
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ 350V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS