KTR03EZPF1304
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR03EZPF1304
JLCPCB Part #
C4100755
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS