KTR03EZPF1203
MFR.Part #
KTR03EZPF1203
JLCPCB Part #
C2091227
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ 350V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS