KTR03EZPF1004
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR03EZPF1004
JLCPCB Part #
C2846658
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS