KDZVTR6.2B
MFR.Part #
KDZVTR6.2B
JLCPCB Part #
C209592
Package
SOD-123FL
Description
1 Independent 100Ω 1W 20uA 6.2V 6.2V~7V 60Ω SOD-123FL Zener Diodes ROHS