KDZVTR18B
MFR.Part #
KDZVTR18B
JLCPCB Part #
C2837806
Package
SOD-123FL
Description
1 Independent 10uA@13V 18V 18V~20.3V 1W SOD-123FL Zener Diodes ROHS