KDZVTFTR8.2B
MFR.Part #
KDZVTFTR8.2B
JLCPCB Part #
C5744646
Package
SOD-123F
Description
1W 20uA@5V 8.2V~9.3V 8.75V SOD-123F Zener Diodes ROHS